عمومی

نظام ملی رده بندی سنی بازی های رایانه ای(ESRA)

سازمان  رده‌بندی نرم افزارهای سرگرم کننده (اسرا)،سیستم رده‌بندی سنی بازی‌های  رایانه‌ای است که محتوای رده‌بندیو سن مناسب را تعیین می‌نماید. این سازمان  در سال   1386 توسط بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای که یک نهاد نیمه دولتی  است،تأسیس گردید. بیشتر

شرکت مشاوره رتبه بندی اعتباری ایران 
هدف  اصلی این شرکت، به عنوان متولی سامانه اعتبارسنجی (Credit Bureau)، بهبود  مدیریت ریسک سیستم اعتباری کشور است. استفاده از خدمات شرکت موجب خواهد شد  تا بانکها ،موسسات و شرکت‌های اعتباردهنده از وضعیت کنونی و سابقه اعتباری  مشتریان خود مطلع شده و آنها را قادر می‌سازد تا تصمیمات اعتباری خود را  بصورت علمی، با ریسک کمتر و زمان سریع‌تری اتخاذ نمایند.
بیشتر

پورتال تخصصی رتبه بندی شرکت ها

این واحدبه ارائه موافقت اصولی و طرحهای توجیهی فنی ، مالی و اقتصادی جهت اخذ تسهیلات بانکی می پردازد. بیشتر

سامانه اعتبارسنجی و رتبه بندی ایران
اتاق  بازرگانی و صنایع ومعادن ایران اقداماتی را در خصوص اعتبارسنجی بنگاه های  اقتصادی به انجام رسانده است و ضمن رایزنی با سایر موسسات تحقیقاتی در حال  حاضر آمادگی علمی و فنی لازم در این خصوص را کسب نموده است.
بیشتر
 

رتبه بندی قاریان قرآن

به  منظور شناسایی و رتبه¬بندی قاریان و مدرسان قرائت قرآن کریم و تسهیل تعامل  و  خدمت¬ رسانی دستگاه¬ های مختلف با ایشان، هر سال حداقل یک دوره آزمون  تخصصی، برگزار و به قبول شدگان گواهی¬نامه تخصصی قرائت قرآن اعطا می شود. بیشتر
 

صادرکنندگان نمونه کشور (سازمان توسعه تجارت)
به  منظور شناسایی صادرکنندگان فعال و تشویق آنان به ادامه فعالیت و معرفی  آنها به جامعه از یک سو و ارایه الگوهای مناسب به جامعه تولید کنندگان از  سوی دیگر به مرکز توسعه صادرات ایران اجازه داده می شود که طبق ضوابط مندرج  در این آیین نامه همه ساله صادرکنندگان نمونه راشناسایی نموده به آنان لوح  تقدیر و کارت ویژه اعطا نماید.
بییشتر
 

رتبه بندی کنترل کیفیت موسسات حسابرسی
کارگروه  آموزش و پژوهش، کسب حداقل امتیاز، یکی از عوامل موثر در رتبه بندی کنترل  کیفیت موسسات حسابرسی ذیربط و حسابداران شاغل انفرادی  محسوب می شود.
بیشتر

ارزیابی وبگاه ها
نیاز  و ضرورت به ارزیابی وبگاه ها ، خصوصا وب گاه های دولتی و حاکمیتی ،  دبیرخانه ی شورای عالی اطلاع رسانی را بر آن داشت که در دومین جشنواره  ارزیابی وبگاه های دولتی مطالعاتی بیشتر و دقیق تر ، با تمرکز بر میزان  موفقیت دستگاه های دولتی و عمومی در تحقق اهداف دولت الکترونیک ، به  ارزیابی وب گاه حاکمیتی جمهوری اسلامی ایران بپردازد.
بیشتر
 

طرح ۱۰۰ شرکت برتر ایران
بیشتر