در باره ما

با هدف دستیابی به سطح بهتر و شایسته تر از تخصیص منابع در سطح بنگاه ها و در سطح کلان اقتصاد ملی و شفاف سازی فضای تصمیم سازی و تصمیم گیری برای همه فعالان اقتصادی آغاز به کار نمود. این مرکز از طریق اطلاع رسانی گسترده در زمینه آمار و اطلاعات شفاف در مورد بنگاه ها و بخش های اقتصادی و همچنین طراحی، تولید و عرضه گزارش های رتبه بندی متنوع در حوزه کسب و کار، اقدام به رتبه بندی بنگاه ها و بخش های اقتصادی از دیدگاه های متفاوت و با روش های بین المللی و روز دنیا نموده است تا از این طریق منجر به بهبود عمومی محیط کسب و کار و تعامل بین فعالان اقتصادی و همچنین بستر سازی برای تعامل حرفه ای تر ارایه دهندگان خدمات بانکی، مالی و اعتباری، بیمه ای و … با فعالان کسب و کار شود.

انتشار کتب مرجع رتبه بندی : این مرکز با پشتیبانی پایگاه داده غنی گروه پارسیان هوشمند شامل اطلاعات مالی، اقتصادی و بهره وری بیش از ۹۰۰ بنگاه اقتصادی در ۵۰ گروه صنعتی، خدماتی و … که بزرگترین پایگاه داده کشور در این حوزه می باشد، از سال ۱۳۸۶، اقدام به تهیه و انتشار کتب مرجع رتبه بندی بنگاه ها در شاخص های مالی، اقتصادی و بهره وری مربوط به صنایع گوناگون نموده است.

ما به انتشار شفاف اطلاعات بعنوان مهمترین، شایسته ترین و کاربردی ترین راهکار ساماندهی روابط و تعاملات اقتصادی اعتقاد داریم.